Super Mario Maker 2 Haziran’da Geliyor

Super Marıo Maker 2 28 Haziran'da oyun severlerle buluşuyor...

0
546
Super Mario 2 Haziran'da Geliyor

Super Mario Maker 1 ile oldukça ses getiren Nintendo, haziran ayında oyunun ikincisini çıkararak büyük bir ses getirmeyi planlıyor.Çocukluğumuzun vazgeçilmez oyunlarından biri olan Super Mario serisi güncel maker serisiyle oyuncuyu oyuna daha hakim olmasını sağladı.

İlkinden sonra ikincisinin çıkış tarihi ise oyunseverler arasında merak konusu oldu. Sonunda Nintendo çıkış tarihini 28 Haziran olucağını resmen açıkladı. İlk Süper Mario Maker gibi, yeni Switch oyunu da kullanıcıların kendi Mario seviyelerini yaratmalarına ve paylaşmalarına izin veriyor.

Super Marıo Maker 2’de bizi yeni yeni oyun karakterleri bekliyor. Super Mario 3D World karekterleri de oyunu eklenen yeni karakterler arasında.

Gelecek oyunda tek yeni özellik tabiki bu değil. Aynı zamanda oyuna daha önce mümkün olmayan, bir eğim ve açılı yüzey oluşturma yeteneği veriyor. Oyun henüz piyasaya çıkmadan bir çok oyunseverin dikkatini çekmeyi başardı. Tabiki bunda ilk Super Marıo Maker’ın büyük ses getirmesinin büyük payı var.

Şimdiden bir çok oyunseverin merakla beklediği Super Marıo Maker 2 Haziran’da oyun severlerleriyle buluşmak için gün sayıyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here