OnePlus 5 ve OnePlus 5T Andriod Q Güncellemesi Alacak!

Boydan boya ekranlı 18:9 en boy oranıyla gelen ilk OnePlus akıllı telefonu OnePlus 5 Andriod Q güncellemesi alacak....

0
455
OnePlus 5 ve OnePlus 5T Andriod Q Güncellemesi Alacak!

Bu ayın başlarında, OnePlus üç yıl önce piyasaya sürülen OnePlus 3 ve OnePlus 3T akıllı telefonlar için Android 9.0 Pie güncellemesini yayınladı. Ancak şirket, altı aydan fazla bir süredir güncellemeyi geciktirdi. Bundan dolayıda büyük bir tepkiyle karşı karşıya kaldı.

Bugün ise şirket OnePlus 5 ve OnePlus 5T akıllı telefonlar için de Andriod Q güncellemesine söz verdi. Ancak şirket şu an itibariyle, güncellemenin kullanıma sunulması için ETA belirtilmedi. Şirketin önceki güncelleme zaman çizelgesine bakıldığında, yeni çıkan cihazlara öncelik vermişlerdir.

Yeni OnePlus 7 ve OnePlus 7 Pro, Android Q güncellemesini alan ilk OnePlus cihazları olacaktır. OnePlus 5 ve 5T akıllı telefonlarının ise bu yılın sonunda veya 2020’nin başlarında Android Q güncellemesini almasını bekleniyor. Şirket, yeni günceleme ile OnePlus 5 ve 5T akıllı telefonlarının RAM Artırma özelliğini aldığını doğruladı.

OnePlus 5 ve OnePlus 5T Andriod Q Güncellemesi Alacak!

Yeni OnePlus 7 akıllı telefonlar, Fnatic Mode, Zen Mode, dahili Ekran Kaydedici ve daha fazlası ile birlikte geliyor. Fnatic Mode ile, cihaz oyun oynarken gelişmiş performans sunacak ve ağ hızını artıracak.

Zen Modu ise, OnePlus kullanıcılarının 20 dakika boyunca dijital dünyayla olan bağlantılarını kesmelerine yardımcı olacak. OnePlus 5T, boydan boya ekranlı 18:9 en boy oranıyla kucaklayan ilk OnePlus akıllı telefonu oldu. OnePlus 5 ve 5T akıllı telefonlarının her ikisi de Qualcomm Snapdragon 835 Mobil Platform tarafından desteklenmektedir.

En İyi Android Q Özellikleri!

8GB RAM ve 128 GB dahili depolaması vardır. Cihazlar Android 7.1.1 Nougat ile piyasaya sürüldü ve son zamanlarda Android 9.0 Pie tabanlı Oxygen OS 9.0’a güncellendi. Daha fazla bilgi için Masaüstü’nü takipte kalın!

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here