En İyi Slow Motion Kamera Uygulamaları 2019

Birbirinden eğlenceli Slow Motion videoları çekmek ve izlemek için gerekli en iyi Slow Motion uygulamalarını sizler için listeledik...

0
558
En İyi Slow Motion Kamera Uygulamaları 2019

Daha önce slow motion / ağır çekim videolarını izlediniz mi? 2019 yılının en iyi slow motion kamera uygulamalarını aramaya mı çıktınız? Tabii ki telefonunuz Galaxy S9 veya iPhone X gibi yüksek kaliteli telefonlar ise bu özelliğe doğrudan ulaşabilirsiniz.

Fakat bu telefonları almak ya da sadece bu uygulamayı doğrudan kullanmak için satın almak gerçekten çok pahalı olurdu. Artık bunu, üst düzey Akıllı Telefonlara para harcamadan yapabilirsiniz. Bunun için çeşitli slow motion uygulamaları mevcut. 

Telefonunuzda slow motion videoları çekmek için en ideal yöntem olduğunda, bu uygulamalardan bazıları kesinlikle işinizi görecektir. En iyi sırasına göre sıralamadık. Tercihinize göre dilediğinizi indirebilirsiniz.

en-iyi-slow-motion-kamera-uygulamalari-2019

2019 Yılında Slow Motion Videoları Çekebileceğiniz
En İyi Uygulamalar

1. Videoshop

VideoShop, akıllı telefonunuzda slow motion videolar yapabileceğiniz bir uygulamadır. Yavaş hareket eklemek için yeni bir video kaydetmeyi veya galeriden içe aktarmayı seçebilirsiniz. Video kaydedildikten veya galeriden seçildikten sonra düzenleme ekranını göreceksiniz.

En İyi Slow Motion Kamera Uygulamaları 2019
Videoshop

Videoyu yavaşlatmak için hız simgesine dokunabilirsiniz. Video 0.3x’e kadar yavaşlatılabilir. Videolara ayrıca metin eklemek ve filtreler uygulamak da mümkündür.

Play Store’dan İndir | App Store’dan İndir

2. InShot

InShot, video ve fotoğraf düzenleme için en iyi uygulamalardan biridir. Hatta bu uygulama ile slow motion videoları da çekebilirsiniz. Yeni bir video kaydetmeyi veya mevcut bir videoyu düzenlemeyi seçebilirsiniz. Videoyu seçtikten sonra, alt kısımda birden fazla düzenleme aracını göreceksiniz.

Burada videonuzun hızını 0.5x katına kadar düşürebilirsiniz. Bunun dışında, aynı anda birden fazla video ekleyebilir, videoların bölümlerini kırpabilir, müzik ekleyebilir ve düzenlemek için çeşitli araçlar arasından seçim yapabilirsiniz.

Play Store’dan İndir | App Store’dan İndir

3. Slow Motion Video FX

Android için başka bir slow motion kamera uygulaması sadece birkaç tıklama ile harika videolar yapmak için oluşturulmuş Video FX programıdır. Videoyu seçtikten sonra, sizi slow motion videolarının yapıldığı ekrana götürür.

Ekranın altında ortada bir çizgiyle bölünmüş bir grafik çubuğu göreceksiniz. Videoyu yavaşlatmak için grafikteki video satırına çeşitli noktalar ekleyebilirsiniz. Noktaları ekledikten sonra, videoyu yavaşlatmak için bunları grafiğin alt yarısına sürükleyin. Videoyu 0.25x’e kadar yavaşlatabilir. Grafiğin üst yarısındaki noktaları sürükleyerek de hızı artırabilirsiniz.

Play Store’dan İndir

4. FREE Slo Mo Video Editor

Bu uygulama sadece akıllı telefonunuzdaki mevcut videolar için çalışmaktadır. Ne yazık ki, bu uygulamayı kullanarak video kaydedemezsiniz. Uygulamayı açın ve sol tarafta bir + (artı) simgesi gösterecektir. Uygulamaya seçilen videonuzu ekler ve ardından düzenlemeye hazırsınız.

Bundan sonra, aşağıda bir zaman çizelgesi göreceksiniz. Çubuğu zaman çizelgesinde sürükleyerek videonun hangi bölümünü yavaşlatmak istediğinizi seçebilirsiniz. Yavaş hareket efekti eklemek için, zaman çizelgesinde yukarı veya aşağı kaydırmanız gerekiyor. Uygulama içi satın alımlardan satın alabileceğiniz başka efektler de mevcuttur. 

Play Store’dan İndir

5. KMPlayer

KMPlayer, hemen hemen her video formatını oynatabilecek bir video oynatıcıdır. Bu uygulama aynı zamanda Android için slow motion video oynatıcı olarak da kullanılabilir. Ağır çekim videolar oluşturamazsınız, ancak bu uygulamayı kullanarak herhangi bir videoyu ağır çekimde izleyebilirsiniz.

En İyi Slow Motion Kamera Uygulamaları 2019
KMPlayer

Müzikçalarda video izlerken, ekranın sağ ortasında artı ve eksi simgesi olan bir çubuk göreceksiniz. Videoyu yavaşlatmak için eksi üzerine dokunabilirsiniz. Videoyu 0.25x’e kadar yavaşlatabilir. Artı simgesine dokunarak videonun hızını da artırabilirsiniz. Gerçekten çok basit. Tek dezavantajı, videoları kaydedememeniz veya paylaşamamanızdır, sadece oynatıcıdaki bir özelliktir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here