En İyi Oyun İndirme Siteleri 2019

2019 yılının en iyi oyun indirme sitelerini sizler için araştırıp derledik...

1
4191

En iyi oyun indirme siteleri için araştırma mı yapıyorsun? Her geçen gün oyun dünyasına yeni oyunlar ekleniyor ve hemen hepsi dolar kuru ile değerlendiriliyor. Bundan dolayı günümüzde bir oyunu satın alıp oynamak oldukça pahalı bir hale geldi. Bu durumdan aşağıda paylaştığımız siteler sayesinde kurtulabilirsiniz.

Paylaştığımız oyun siteleri sayesinde premium oyunları hiç bir ücret vermeden oynamak mümkün. Peki bunu hangi siteler sağlıyor diyorsanız sorunuza cevap olmak için araştırıp bu siteleri bulduk.

Her türlü ücretli premium oyunu indirebileceğiniz siteleri sizler için araştırdık. Aşağıdaki her site doğrudan hızlı indirme bağlantılarına sahiptir. Dilediğiniz her oyunu indirebilir ve şayet oyun yoksa, yöneticiden rica edip yükletebilirsiniz.

İşte, 2019 Yılında Oyun İndirebileceğiniz En İyi Siteler

1 – Torrent Oyun Indir

Site oyunları düzenli olarak oyunlarını güncelleyip bir yenisini eklemektedir. Bu durumda onları en iyi oyun indirme siteleri listemizde yer almasını sağladı. Bünyesinde binlerce oyun bulunan oyun indirme adreslerinden birisidir.

En İyi Oyun İndirme Siteleri 2019

Oyunları torrent üzerinden indirmek isteyen oyun sevenler için en ideal torrent sitesidir. Site içerisinde indirmek istediğiniz oyunu arama yerinde aratmanız oyunu bulmanız için yeterli olucaktır. Bunların yanı sıra site oyunu indirdikten sonra nasıl kuracağınız hakkında videolu şekilde anlatılıyor.

2 – FullProgramlarIndir

Oyun indirme siteleri arasında uzun zamandır varlığını sürdüren aktif bir sitedir. Deneme veya demo değil de, oyunlarını tamamı tam sürüm şeklinde indirmek mümkündür. Şu anda oyun indirme siteleri içinde oyun arşivi en fazla olan site diyebiliriz.

En İyi Oyun İndirme Siteleri 2019

Sitede virüs açısından korkmanıza hiç gerek yoktur.Aynı zamanda sitede karşılaştığınız her sorun için yorum yaparak sorunlarınızı dile getirebilirsiniz hızlı bir şekilde geri dönüş yapılan bir sitedir. Sadece oyunun yanı sıra başka programlar indirmek için de bu siteye bakabilirsiniz. Sadece oyun indirme sitesi değil, neredeyse bütün konularda indirme yapabileceğiniz bir sitedir.

3 – Sağlam İndir

Türkiye’deki en iyi ve en eski indirme sitelerinden birisi olan Sağlam İndir, günümüzde de oldukça popüler bir oyun indirme sitesidir. Diğer oyun indirme sitelerine nazaran daha az oyun bulunsa da her geçen gün eklenen yeni oyunlar ile yine de popülerliliğini kaybetmeyen bir oyun indirme sitesidir.

En İyi Oyun İndirme Siteleri 2019

Oyun indirme arayüzü olarak basit ve açıklayıcıdır. Günümüze kadar hiç bir şeklde önemini kaybetmeden gelen sitede virüs bulunmaz bu yüzden oyunlarınızı indirirken endişelenmenize gerek yoktur.

4 – Full Oyun

Kendisini sadece oyun indirme indirme sitesi olarak sınırlandıran site bu özelliği sayesinde oyun indirme siteleri arasında epey iyi bir yerdedir. Site içerisinde binlerce güncel oyun bulunduruyor. Oyunlar direk hızlı indirme bağlantıları ile indirme imkanı sağlıyor.

En İyi Oyun İndirme Siteleri 2019

Arayüzü oldukça sade ve açıklayıcı olan site, oyun severlere oldukça kolay oyun indirme imkanı sağlıyor. Sitede istediğiniz oyunu, arama yerine yazıp bulmanız da son derece basit.

5 – One İndir

Oyun indirme sitelerinden bir diğeri ise One İndir sitesidir. Kendine özgü indirme seçenekleri ile şu anda indirebileceğiniz en çok oyun sayısına sahip olanlardan birisidir. Sitenin arayüzünde hızlı arama seçeneğinin de bulunması, sadece birkaç kelime girerek, o oyuna ulaşmanıza yardımcı olur.

En İyi Oyun İndirme Siteleri 2019

Türkiye’deki birçok indirme sitesi içinde, çok farklı kategorilerde indirme seçeneği sunduğu için One İndir, aynı zamanda birçok farklı uygulamanın indirilmesini sağlanmaktadır. Ayrıca oyun indirme siteleri arasında hemen hemen her kategoride oyunu bünyesinde bulunduran site, sunduğu basit arayüzü ile oldukça hızlıdır.

1 YORUM

  1. Oyunindir.vip ilk sırada olmalıydı 🙂 siteyi ziyaret eder iseniz zaten direk ilk sıraya ekliyeceksinizdir fullprogramlarindirin yeni oyun sitesidir ve menzilindir yorumlara anınında geri dönüş yapıp sakinlik ile ve kesin çözüm ile yanıtlar tek kelime ile efsanedir her gün sık sık girip takip ederim

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here