En İyi Film İzleme Siteleri 2019

2019 yılında kesintisiz film izlemeye devam etmeniz için, en iyi film izleme sitelerini bir araya getirdik...

0
10203
En İyi Film İzleme Siteleri 2019

“2019 yılının en iyi film izleme siteleri nedir?” diye düşünüyorsanız, doğru yere geldiniz demektir. En güncel, en yeni ve en kaliteli filmleri takip edip, izleyebileceğiniz en iyi film izleme sitelerini bir araya getirdik.

Piyasada bulunan onlarca film sitesi, reklamlar doldurulup para kazanmayı amaç edinmiş insanlar tarafından oluşturulmuştur. Sürekli reklam kapatmak nereye kadar? Ayrıca Full HD film izlemek için girdiğiniz sitede ne yazık ki istenilen kalitede bütün videoları bulmak mümkün değil.

2019 yılında film izleyebileceğiniz en iyi sitelere karar vermek için, aşağıdaki kısa açıklamalarla oluşturduğumuz listeye göz atabilirsiniz. Her biri en güncelle filmlere, oldukça geniş kategorilere ve birbirinden farklı video oynatıcılara ev sahipliği yapmakta.

İşte 2019 Yılının En İyi Film İzleme Siteleri

Fullhdfilmizlesene.net

Listemizin ilk sırasında ülkemizde en çok ziyaret edilen film izleme sitesi FullHDFilmİzlesene gelmekte. Kullanıcı arayüzü son derece basit olan bu sitede, hemen her filmi bulmak mümkün. Güncel ve ses getiren filmleri siteyi açtığınızda ilk sırada bulunan slayt kısmında bulabilirsiniz.

En İyi Film İzleme Siteleri 2019

Sitenin muhtemelen olumsuz olan tek özelliği altyazılı ve Türkçe dublajlı aynı filmi farklı olarak siteye yüklemesi ya da eklenilen filmlerin sadece tek bir kategoriye ait olmasıdır. Genel olarak film izleme söz konusu olduğunda en iyi sitedir diye biliriz. Üstelik video oynatma seçenekleri de oldukça fazladır.

Hdfilmcehennemi

İzleyebileceğiniz birçok filmde “hdfilmcehennemi sitesi tarafından yüklenmiştir.” diye bir yazı görüyorsunuzdur. Bu site kelimenin tam anlamıyla çok iyi çalışıyor ve en güncel filmleri ister sinema çekimi olsun, iste blu-ray sürümleri olsun anında siteye yüklemekteler. Kategori bakımından oldukça zengindir.

En İyi Film İzleme Siteleri 2019

Diğer sitelerin aksine buradaki film kategorileri sitenin doğrudan üzerine eklenmiştir ve hemen altında en güncel filmleri gösteren bir slayt var. Siyah tema biraz itici dursa da, işini gerçekten iyi yapıyor. Sitenin olumsuz yanı ise, herhangi bir yere ilk tıkladığınızda küçük bir reklamın arka planda açılması.

720p-İzle

Türkçe alt yazılı filmler izleyebileceğiniz en iyi sitelerden birisi 720p-İzle sitesidir. Basit bir arayüzü var ve daha çok ses getiren filmleri ekliyorlar. Film kaliteleri isminden de anlaşılacağı üzere daha çok 720p’dir. Video oynatma seçenekleri arasında hızı bağlantılar da bulunur. Bu yüzden düşük internette bile donmadan film izleyebilirsiniz.

En İyi Film İzleme Siteleri 2019

Sitenin en çok sevdiğim yanlarından birisi sürekli olarak tavsiyeler sunması ve IMDB’de yer alan hemen hemen bütün filmleri barındırmasıdır. Ana sayfasında bulunan küçük sıralama botu sayesinde film izlemeye karar veremiyorsanız, sizlere yardımcı olacaktır.

Altyazılıfilmizle

Adından da anlaşılacağı gibi alt yazılı filmler izlemek için en iyi sitelerden birisi budur. Hemen hemen bütün filmler orjinal dilleri ile paylaşılmıştır. Film veritabanı küçük olsa da, muhtemelen birçok filmi bulmak mümkün.

En İyi Film İzleme Siteleri 2019

Ana sayfasında bulunan filmler en güncel olanlar değil de, daha çok ünlü olan blockbuster filmlerden oluşuyor. Farklı kategorilerde filmler seçebilir ve onları yıllara göre sıralabilirsiniz.

Film Modu

Söz konusu kullanıcı arayüzü çekiliği olduğunda Film Modu, muhtemelen listemizdeki en iyi görünüme sahip sitedir. Film kaliteleri genellikle 1080p olan sitenin ana sayfasında, güncel ve yeni eklenen filmler yer alıyor. Filmlerin orjinal dilde mi yoksa alt yazılı mı olduğunu resimlerin üzerindeki bayraklardan anlayabilirsiniz.

En İyi Film İzleme Siteleri 2019

İzlemek istediğiniz filmi seçin, dilerseniz filmin fragmanını izleyin, dilerseniz de hızlı bağlantıya yüklenmiş olan 1080p filmi izleyebilirsiniz. Sitede neredeyse dikkat dağıtıcı hiç bir unsur bulunmuyor. İyi seyirler!

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here