En Güncel Oyunlar ve Ücretsiz İndirme Bağlantıları 2019

Her hafta bir ücretli oyunu ücretsiz indirebileceğiniz, en güncel oyunların listesi ile dilediğiniz oyunu elde edebileceksiniz...

0
605
En Güncel Oyunlar ve Ücretsiz İndirme Bağlantıları 2019

2019 yılına geldik. En güncel oyunlar neler? Ücretsiz olarak oyunlar nasıl indirilir? Birbirinden eğlenceli birçok oyun var ve her bir oyun beraberinde yüksek maliyeti getiriyor. Bu yazımızda da en güncel oyunların bir listesini derledik ve indirme adreslerini her oyunun altına ekledik. 

Bilgisayarınız kaldırdığı sürece oyun oynama konusunda herhangi bir sıkıntı yok. Ancak artan dolar kuru yüzünden istediğimiz oyuna sahip olamıyorsak? O halde ne yapmamız gerekiyor? Birçok kişinin istediği oyunları elde edebilmesi için Steam’dan ücretli olarak indirmesi gerekli.

Yazımızın devamında oyunların full sürümlerini bulabileceğiniz bağlantılar ekleyeceğiz ve oyunları Masaüstü.info olarak haftalık olarak genişleteceğiz. Ayrıca En İyi Oyun İndirme Siteleri 2019 makalemizden daha geniş oyun indirme sitelerine erişebilirsiniz.

En Güncel Oyunlar ve Ücretsiz İndirme Bağlantıları 2019

Not: Oyunların orjinal sürümünü almakta her zaman fayda vardır. Aşağıdaki oyunlar sadece bilgilendirme amaçlı olup, farklı sitelerce kullanılan bağlantılar derlenmiştir. 

2019 Yılının En Güncel Oyunları ve İndirme Bağlantıları

Devil May Cry 5

Devil May Cry’ın ilk oyunu genel olarak aksiyon oyunlarına karşı oyuncularda bir heyacan uyandırdı. Seri devam ettikçe insanlar daha da bağımlısı haline geldi. Seri genel olarak bir odadaki düşmanlar nasıl öldürdüğünüzü anlatıyor. Kendinizi neredeyse sanatsal bir dünya bir kılıç ustası, silahşör ve zıplayan birisi gibi görüyorsunuz.

Stilize eylem ve diğer dünyaca karakterlerin imza harmanı ile tamamlanan Devil May Cry 5, üst düzey bir eylem daha getiriyor. Şeytan avcısı Nero, intikama susamış şekilde geri dönüyor. Nero, silah ustaları ve yeni suç ortağı Nico ile birlikte cehennem şeytanlarını yok etmek için şehre geliyor ve heyacan başlıyor.

Devil May Cry 5 Torrent İndir

Steel Division 2

Steel Division 2, 2.Dünya Savaşı’nın görselliği ile oyun deneyiminin sınırlarını zorluyor. 1944’te Doğu Cephesi’nde yer alan ve eleştirel beğeni toplayan Gerçek Zamanlı Taktik oyunun devamı niteliğinde. Bielorussia’da Nazi ordusuna karşı Sovyet Hareketi Operasyonu, Operasyon Süreci sırasındaki bütün ordunuzun sorumluluğunu size veriyor.

Tam anlamıyla bir dünya savaşı görmek için taktiklerinizi iyi seçin, dilediğiniz kadar dünyayı fethedin. Silahları geliştirin, taburunuzu yükseltin ve Avrupa’yı tekrardan şekillendirin. Oyun oldukça uzun soluklu olacak bir anda bırakamayacağınızı dile getirelim.

Steel Division 2 Torrent İndir

Mortal Kombat 11

En güncel oyunlar arasında Mortal Kombat 11 ile oyuncular, son derece gelişmiş ve anı sergileyen yepyeni bir grafik motorunu deneyimleyecek. Gerçekliğe sizi her zamankinden daha da yakınlaştırıyor. Warner Bros & NetherRealm Studios’un başyapıtı olarak değerlendirebiliriz.

En yeni MK karakterlerini yepyeni özel karakter varyasyonları ile ortaya koymanın zamanı geldi. Böylece görünümünüz ve oyun tarzınız için benzersiz kılmak için listenizde benzeri görülmemiş bir kontrol sağlayacacaksınız. Düşmana Fatality yaptığında neredeyse gözlerine inanamayacaksın.

Mortal Kombat 11 Torrent İndir

Jump Force

En güncel oyunlar arasında, benim gibi bir anime çılgınıysanız, ihtiyacınız olan oyun tam anlamıyla bu! OnePiece’den Luffy, Bleach’ten İchigo ve daha birçok farklı karakter ile kıyasıya bir mücadele vereceksiniz. Kısacası anime mangaların efsanelerini bu oyunda bulacaksınız. İstediğinizi 
seçip keyif dolu bir oyun deneyimi yaşayabilirsiniz.

Jump Force, daha önce hiç görülmemiş gerçekçi bir tasarımla karakterleri hayata geçirmek için en son teknolojilerden en iyi şekilde yararlanıyor. Orijinal bir Hikaye Modunda en güçlü Manga kahramanlarının verdiği savaşa katılmak için kendi avatarınızı oluşturun veya diğer oyunculara meydan okuyun. Bakalım en güçlü Anime karakterini bulabilecek misin?

Jump Force Torrent İndir

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here