Apple Music Aboneliği Nasıl İptal Edilir?

Apple Music aboneliğinizi veya iPhone'unuzda seçmiş olduğunuz diğer herhangi bir ücretli aboneliği iptal etmeniz için detaylı bir rehber hazırladık...

0
508
Apple Music Aboneliği Nasıl İptal Edilir?

Apple Music aboneliği nasıl iptal edilir? Sürekli güncellene iOS sürümleri ile her geçen gün biraz daha karmaşık olabiliyor. Doğru müzik akışı servisini seçmeye gelince, akla gelen sadece bir avuç müzik akışı hizmeti geliyor.

Ayrıca bir Apple iPhone’a sahipseniz, Apple Music geniş bir şarkı ve video kataloğu ile kesinlikle göz önünde bulundurulması gereken en iyilerden biridir. Ancak, iPhone’larda yeniyseniz, buna alışmanız biraz zaman alabilir.

Apple Music’in derin ve karmaşık bir tasarıma ev sahipliği yapıyor. Spotify alternatifleri arasında en iyilerden birisi olarak Apple Music aylık olarak 13 TL ödenmesi gerekiyor. Buna karşılık yaklaşık olarak 3 ay boyunca ücretsiz olarak deneybilirsiniz.

Apple Music Aboneliği Nasıl İptal Edilir?

Yeni iPhone kullanıcılarının bazıları, deneme süresi 3 ay boyunca ücretsiz olarak denedikten sonra Apple Music aboneliklerini iptal etmek isteyebilirler. Ancak, uygulama hakkındaki her şeyin uygulama içinden kontrol edilebildiği Android’in aksine, iOS abonelikleri biraz farklı bir şekilde yönetilir.

Apple Music Abonelik İptal Etme İşlemi

Apple Music aboneliğinizi veya iPhone’unuzda seçmiş olduğunuz diğer herhangi bir ücretli aboneliği iptal etmenin kolay bir yolunu arıyorsanız, izlemeniz için adım adım bir rehber hazırladık. Tek yapmanız gereken aşağıdaki adımları takip etmek:

1. iPhone’unuzdaki Ayarlar uygulamasına gidin ve adınıza (veya profil resminize) dokunun.

2. Şimdi iTunes ve App Store‘a dokunun.

3. Ekranın üst kısmına yerleştirilmiş olan Apple Kimliğinize, ardından Apple Kimliğini Göster seçeneğine dokunun.

4. Sonra, sayfanın altındaki Abonelikler üzerine dokunun. Burada tüm aktif ve süresi dolmuş aboneliğinizi göreceksiniz.

5. Yönetmek istediğiniz aboneliğe dokunun – Apple Music veya yanlışlıkla abone olduğunuz diğer servisler.

Apple Music Aboneliği Nasıl İptal Edilir?

6. Faturalandırma döngünüzü aylıktan yıllığa (veya tam tersi) değiştirmek veya aile paketini seçmek için Değiştir seçeneğine dokunun. Alternatif olarak, seçilen aboneliğinizi iptal etmek için İptal düğmesine dokunabilirsiniz.

7. Son olarak, işlemlerinizi doğrulamak için Onayla üzerine dokunun. Bunu seçtiğinizde, aboneliğiniz mevcut faturalandırma döngüsünün sonunda durur.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here