2019 En İyi Film İndirme Siteleri

En sevdiğiniz ve en güncel filmleri indirebileceğiniz en iyi film sitelerini sizler için sıraladık. Üstelik her hafta yenileri eklenecek...

1
14678
2019 En İyi Film İndirme Siteleri

2019 yılının en iyi filmleri birer birer vizyona girmeye başladı haliyle nefes kesen maceralar ve hayal gücünü zorlayan birçok yeni film bizleri bekliyor. Peki en sevdiğiniz filmi çevrim dışı olarak nasıl izleyebilir ve nasıl indirebilir?

Sizler için hazırladığımız en iyi film indirme siteleri sayesinde istediğiniz filmleri istediğiniz zaman istediğiniz yerde indirip izleyebilirsiniz. İster telefon, ister tablet ya da isterseniz bilgisayar, her biri için uygun özellikte film indirme siteleri var

Birçok film indirme sitesi oldukça karışık ve bazıları listesini sık sık güncellemiyor. Bu yüzden kullanımı oldukça basit en iyi film indirme sitelerini sizler için derledik.

2019 Yılının En İyi Film İndirme Siteleri

1- Filmindir.In

En güncel filmleri indirmek için sürekli güncellenen film listeleri ile Filmindir.in, oldukça hoş bir temaya sahiptir. Ana ekrandan doğrudan film indirme bağlantılarına ulaşabileceğiniz seçenekler mevcuttur.

2019 En İyi Film İndirme Siteleri

Bağlantı seçeneklerinde ki indirmeler genelde yavaş indirme seçenekleri sunan depolama siteleridir.Filmleri dilediğini seçeneğe göre sıralayabilme seçimi vardır. Yıla göre, IMDB puanına göre ve türlerine göre sıralayabilirsiniz.

Film kalitesi bakımından 4K, 1080p ve diğer yüksek çözünürlüklü filmleri bulmak mümkün. Eski filmlerin yanısıra yeni birçok filmde sürekli eklenmektedir.

2- Indir Pub

En iyi film indirme siteleri arasında İndir.pub, şüphesiz en güncel filmleri indirebileceğiniz bir sitedir. Birçok farklı film kategorisine sahip. Aynı zamanda ücretsiz ve hızlı bir şekilde film indirebileceğiniz bir platformdur.

2019 En İyi Film İndirme Siteleri

Seçtiğiniz filmi sitede aratabilir ve filmlere ait fragmanı sayfanın altında izleyebilirsiniz. Her bir filme ait video özelliklerini de görebilmeniz mümkündür. Ancak film indirme seçeğine dikkat etmeniz gerekiyor. Çünkü zararlı yazılımları indirmeniz de mümkün.

Ayrıca bkz: En İyi Oyun İndirme Siteleri 2019

3- UltraHDindir

Bünyesinde yüksek çözünürlüklü filmleri bulabileceğiniz en iyi film indirme sitelerinden biridir.Sitenin arayüzü oldukça kullanılışlıdır. Üst kısımda bulunan arama kutusunda dilediğiniz filmi arayabilir ve indirebilirsiniz.

2019 En İyi Film İndirme Siteleri

En güncel filmleri indermek isteyen kullanıcılarına oldukça açıklayıcı bir sitedir.Aradığınız filmin fragmanı ve konusu hakkında kolaylıkla bilgi sahibi olabilirsiniz.

4-The Pirate Bay

Kıdemlilerin kıdemlisi olan The Pirate Bay sitesini yazmayan hiç bir liste asla tamamlanmış olmayacaktır.Torrent siteleri içersinde en eski ve en iyi diyebileceğimiz bir sitedir. Site oyun,müzik ve başka birçok kategoride yüzlerce torrent bulundurmaktadır.

2019 En İyi Film İndirme Siteleri

En iyi film indirme siteleri arasında adeta uçsuz bucaksız bir okyanus gibidir.Her torrent sitesinde olduğu gibi en çok indirme sayılarına dikkat ederek indirmeniz sisteminizin güvenliği açısından yararlı olucaktır.

The Pirate Bay inanılmaz bir indirme hızına sahip bir torrent sitesidir.Dünya’da birçok bölgede engellenmiş olan siteye VPN olmadan kullanmak neredeyse imkansızdır.

Ayrıca bkz: En İyi Film İzleme Siteleri 2019

5 – İndir.Vip

Sadece film indirmek için değil cep telefonu oyunları,bilgisayar oyunları ve program indirmek için de kullanabileceğiniz oldukça elverişli bir sitedir.Aynı zamanda düzenli olarak güncenlenen bir film indirme sitesidir.

2019 En İyi Film İndirme Siteleri

Sitenin arayüzü oldukça basit ve açıklayıcıdır.Site içerisinde indirmek istediğiniz filmi seçtikten sonra yeşil şerit şeklindeki indirme linkine tıklamanız sizi direkt indirme platformuna yönlendirecektir.

Site kullanıcılarına filmin yanısıra yabancı dizi indirme seçeneğide sunmaktadır.Buda İndir.Vip sitesini sadece film indirme sitesi değil her kişiye hitap eden bir site haline getiriyor.

1 YORUM

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here